Vyhlídkový let jako dárek

Hledáte dárek pro někoho z vašich blízkých, ale nedaří se, protože chcete překvapit něčím originálním? Pokud už jste prohledali všechny obchody, ale vše se vám zdá příliš obyčejné, darujte raději zážitek a vzpomínku, která vydrží už napořád. Vyberte si dárek z bohaté nabídky vyhlídkových letů balónem či letadlem, a dopřejte svým blízkým netradiční pohled na některé z nejkrásnějších míst České republiky.

Vyhlídkové lety v sobě spojují akci s romantikou a svou originalitou jistě potěší úplně každého. Nejromantičtější variantou tohoto zážitku jsou vyhlídkové lety balónem probíhající při východu, či při západu slunce – záleží jen na vás, kterou variantu máte raději. Uvítejte den neobvyklým pohledem na vaše oblíbené místo Česka, zalité prvními, či posledními paprsky slunce. Darujte si vzpomínku, která vydrží napořád.

Lety probíhají na mnoha místech České republiky a záleží pouze na vás, kde to máte nejraději. Mezi nejvyhledávanější lokality vyhlídkových letů patří například pohled na Konopiště, Vysočinu, Hlubokou, nebo Buchlov, ale prohlídku svého okolí nabízí i řada dalších letišť.

Pokud preferujete romantiku, čerstvý vítr ve vlasech a klid, vhodnější variantou bude vyhlídkový let balónem. S pilotem balónu se sejdete ještě před startem a zjistíte, jak se horkovzdušný balón vůbec ke své cestě připravuje. Na některých letištích budete mít dokonce možnost se i sami na jeho přípravě podílet. Doba, kterou ve vzduchu strávíte se liší podle toho, jaké konkrétní letiště si k zážitku zvolíte, stejně tak i cena letu je na každém letišti rozdílná.

Jestli však dáváte přednost rychlosti a zvuku motorů, a pokud vám vyhovuje před otevřeným prostorem balónu raději výhled z uzavřeného prostoru a v rychlosti, která se řídí motory a nikoliv větrem, můžete si vybrat z letů letadlem, které také probíhají po celé republice a jsou méně omezeny počasím. V letadle si prohlídnete krajinu až v rychlosti 180 kilometrů za hodinu.